1. İÇERİKLER

  2. ANTALYA

  3. ALANYA

  4. Sebilay Derneği Hizmet içi Eğitim Programı Düzenledi
Sebilay Derneği Hizmet içi Eğitim Programı Düzenledi

Sebilay Derneği Hizmet içi Eğitim Programı Düzenledi

Alanya'da faaliyet gösteren Sebilay Derneği İstişare kurulu üyeleri ve Komisyon yönetimleri ile üyelerine yönelik Alanya Öğretmen evinde hizmet içi eğitim programı düzenledi.

A+A-

Alanya'da faaliyet gösteren Sebilay Derneği İstişare kurulu üyeleri ve Komisyon yönetimleri ile sorumlu düzeydeki üyelerine yönelik Alanya Öğretmen evinde bir hizmet içi eğitim proğramı düzenledi.

Aydın Azak'ın sunuculuğunu yaptığı program, İsmail Uçak hocanın okuduğu Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Sebilay Derneği Başkanı Hasan İlhan yaptığı açılış konuşmasında bu tür çalışmaların gerekliliğini vurguladı .Daha sonra Dernek Başkanı Hasan İlhan' Modaratörlüğünde İnsan ve değer hareketi yönetim kurulu başkanı Zekeriya Şengöz ''İnsan ve Değer Hareketi; Cemaat Aidiyet ve Ortak Çalışma Ahlakı'' üzerine değerlendirmelerde bulundu.

İnsan ve değer hareketi yönetim kurulu üyesi Abdulhâkim Yalçın'da Teşkilat, eğitim ve davet çalışmalarımızın verimi için ders halkalarımız Konusunda bir seminer verdi.

Programın öğleden sonra ki kısmında Atölye Çalışmaları yapıldı.                                                              

Bugünün Şartlarında Adanmışlık ve Küresel Kötülüğün Elebaşları İle Mücadele Yöntemleri 

Bireyselleşen Dünyada Ailenin Önemi Nedir ve Ailenin Çalışmalarımızdaki Yeri Ne Olmalıdır? 

Değişen İnsana ve Topluma Hitabeden Yeni Çalışma Alanları Neler Olabilir?

Toplumsal yozlaşmayla Mücadelede Bireysel ve Kurumsal Katkılarımız Neler Olabilir? Başlıkları atölye  guruplarında değerlendirildi.

 

 

ce74b5f1-9ad0-4c32-82fc-beb2770c5af5.jpg271f3070-99cf-450d-9432-a7cf56f50c87-001.jpg95288eba-ddf1-4930-94a7-aa97bd1e79ff-001.jpg5a6be16c-e97f-49b5-bce4-71f4afa955fe.jpg

İÇERİĞE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.